فهرست بستن

رسانه دیجیتالِ شرکت، دو ماهه شد

نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحدهای شرکت تقریبا کامل شده و به همین مناسبت یادداشتی درباره این رسانه دیجیتال در دو ماهگی آن منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت مرغ اجداد زربال، رسانه دیجیتال شرکت مرغ اجداد زربال پس از رونمایی از آن در تاریخ شانزدهم آذر ماه ۱۴۰۱ در ستاد شرکت که با حمایت مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر صنعتگر و قائم مقام مدیر عامل، دکتر مهدوی فر و به همت بخش آی تی شرکت و با برنامه ریزی واحد روابط عمومی به نتیجه رسید نیازمند تکمیل آن در تمام واحدهای تابعه شرکت بود.

نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحد چینه

فرصت همبستگی با وجود رسانه دیجیتال شرکت
رسانه دیجیتال شرکت در سه بعد سخت افزاری، نرم افزاری و تامین محتوا دنبال شد.بازخوردهای مثبتی که پس از نصب تلویزیون ها در واحدها گرفته شد؛ مانند اینکه افراد احساس می کردند در شرکت سهمی دارند، وقتی خودشان را در صفحه مانیتور می دیدند یا با اطلاع از اتفاقات شرکت حس همبستگی بیشتری با شرکت می نمودند؛ پس از این اتفاقات بود که عزم و اراده واحد روابط عمومی برای پیگیری جدی طرح تامین محتوا دوچندان شد.

نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحد لاکان

رشد سخت افزاری، نرم افزاری رسانه دیجیتال
بحمدالله در حوزه پشتیبانی سخت افزاری از رسانه‌های دیجیتال در تمام واحدهای تابعه شرکت، تاکنون هم تلویزیون و هم سیستم کامپیوتری نصب شده و تنها واحد دربال تامین تلویزیون نشده است البته درخواست خرید آن انجام شده است که در دست اقدام است. در حوزه نرم‌افزاری هم در حین انجام پروژه اصلاحاتی در فرم و فریم‌ها با کمک واحد آی تی انجام شد‌.

نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحد آلشترود

محتوای رسانه دیجیتال
در حوزه تامین محتوا، مسئول واحد روابط عمومی با کمک رابطین روابط عمومی، در تمامی واحدهای شرکت، برای تولید گزارش از عملکردها، تلاش‌های نادیده و محتواهای جذاب و اخبار شرکت تلاش کردند. انتشار این اخبار با این حجم و گستردگی (۷۴ خبر و گزارش در عرض ۲ ماه) باعث تولید احساس مثبت از این شد که کارکنان در رسانه دیجیتال شاهد بودند، مدیران تا دیروقت مشغول کارند و از طرف دیگر مدیران شرکت شاهد زحمات کارکنان بودند.
در میان کارمندان و حتی کارگران، فرصتی برای ارائه کارهایشان پیدا شده که البته قطعاً برای کامل تر شدن این راه بایستی قدم‌های استوارتری برداشت و برنامه‌ریزی و تلاش بیشتری نمود. به همین جهت پیرو هماهنگی بیشتر همکاران روابط عمومی، اولین نشست تخصصی رابطین روابط عمومی در ۱۹ دی‌ماه ۱۴۰۱ نیز برگزار شد که نتایج مثبتی را در پی داشت.

نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحد سپیدان شیراز
نصب و راه‌اندازی رسانه دیجیتال در واحد تنکابن

مطالب مشابه