فهرست بستن

رونمایی از رسانه دیجیتال شرکت مرغ اجداد زربال

رسانه دیجیتال شرکت مرغ اجداد زربال در حضور معاونین و مدیران و کارکنان در تاریخ ۱۶ آذرماه ۱۴۰۱ رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مرغ اجداد زربال دکتر صنعتگر مدیر عامل محترم شرکت پس از برگزاری آیین رونمایی از رسانه دیجیتال شرکت در میان مدیران و کارکنان شرکت بیان داشتند:

  • رسانه دیجیتال شرکت مدتی است که زحمت آن توسط دوستان شروع شده و امروز به بهره برداری می‌رسد که هدف آن در راستای فرمایشات مدیر عامل محترم سازمان، بحث شفاف سازی و هوشمند سازی است. البته از طرفی هم بحث اطلاع‌رسانی در بخش های مختلف شرکت است.
  • با توجه به گستردگی مجموعه اجداد زربال که از گذشته تا الان داشته و با وسعت و پراکندگی مجموعه ها و واحد های مشارکتی که در اکثر استان‌های کشور واحد فعال داریم. این پراکندگی جغرافیایی طلب می کرد تا برای سرعت در ارائه مطالب، انعکاس عملکردها، بخشنامه های داخلی، رویدادهای داخل شرکت و انعکاس هرچه بیشتر زحمات و فعالیتهای مدیران ستادی؛ و کارکنان واحدهای تابعه؛ سامانه‌ای که هم سرعت داشته و هم مطمئن باشد را ایجاد کنیم.
  • از آنجاییکه در بعضی مواقع با درج برخی اطلاعات نادرست متاسفانه حاشیه‌هایی به خاطر آن اخبار نادرست درست شده است لذا با کارکرد رسانه دیجیتال این مشکل هم رفع می گردد.
  • این (رسانه دیجیتال) ظاهری است از چیزی که در همه واحدها البته شاهد خواهیم بود. قسمتی به عنوان “ارتباط برخط” به این اضافه خواهد شد که امکان جلسات آنلاین و ایمن را برقرار میکند.
  • اتفاقاً یکی از نکته هایی که تاکید داشتند آقای دکتر فخاری در جلسه شورای عالی مدیران این بود که در کنار فعالیت و زحمتی که در سیستم ها کشیده می شود یک سیستم اکتیو و فعال لازم است که انعکاس فعالیت ها به شکل شفاف و درست انجام دهد.
  • از خوبی‌های این رسانه دیجیتال این است که همه اینها را باهم یکجا دارد؛ شفاف سازی از تمام وقایع، هم اطلاعیه ها ؛ هم زحمات شما منتقل میشود و از آن طرف هم زحمات سایر واحدها و استان ها اینجا برای بقیه نمایش داده می شود.
  • مدیران محترم از این به بعد حتماً حتماً خودتان این اطلاعات را در اختیار روابط عمومی بگذارید. هر رویداد و عملکرد برنامه‌ای در بخش‌های مختلف به انجام می رسد از نظرهای مختلف: منابع انسانی؛ بازرگانی؛ مالی؛ توسعه، نوآوری؛ تولید؛ بازدیدها از واحدها، مشارکت واحدها، تدارکات، خدمات مشتریان، حتماً مستند کنید؛ جلسه مهم دارید حتماً مستند کنید.
  • شرکت ما همانند یک مگا شرکت است ؛ شرکت اجداد زربال در راس شرکت های سازمان اقتصادی کوثر است و با اختلاف زیاد با دیگر شرکت های سازمان در جایگاه ویژه ای قرار دارد. حالا این ابر شرکت نیاز دارد که از داخل آن هم اقداماتش انعکاس یابد و زحمات شما دیده شود.

واحد روابط عمومی لازم میداند از همه همکاران شرکت مرغ اجداد زربال بدلیل مشارکتی که در این پروژه داشتند، تشکر کند؛ بویژه مسئولین و همکارانی که برای راه اندازی این رسانه الکترونیک زحماتی کشیدند؛ از آن جمله: دکتر صنعتگر بخاطر توجه ویژه به مساله روابط عمومی، دکتر مهدوی فر بدلیل نگاه خاص و کمک های ویژه به واحد روابط عمومی، واحد IT چراکه کمک های فنی خود را از ما دریغ نداشتند، همچنین تمامی رابطین روابط عمومی در تمامی واحدها که در یک همکاری هم افزا برای رسیدن به یک واحد روابط عمومی قوی نقش بسیار تعیین کننده داشتند.

روابط عمومی شرکت مرغ اجداد زربال

مطالب مشابه