فهرست بستن

برگزاری نمایشگاه نوآورانه و مسئله محور برای افزایش بهره وری

در مصاحبه خبرگزاری صدا و سیما با مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر جناب آقای دکتر فخاری مطرح شد.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: نمایشگاه نوآورانه و مسئله محور با هدف افزایش بهره وری از دوم تا پنجم اسفند به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود و ۳۷ شرکت این سازمان خدمات و تولیدات خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.
فخاری افزود: در این نمایشگاه غرفه‌های دیگری مربوط به بخش‌های مختلف بنیاد شهید حضور دارند که آن‌ها نیز دستاورد‌های ۱۶ ماه گذشته خود را در دولت سیزدهم عرضه می‌کنند.
وی اضافه کرد: از سامانه هوشمند مالی، اداری و پشتیبانی و سامانه بامک (بازار مشترک کوثر) در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد که به واسطه این سامانه محصولات مجموعه کوثر درب منازل جامعه ایثارگری با تخفیف و کیف پول الکترونیک ارائه می‌شود.
به گفته فخاری یکی دیگر از بخش‌های مهم این نمایشگاه ارائه ۱۲۴ مسئله که در ۳۷ شرکت این سازمان شناسایی شده است و تمام شرکت‌های دانش بنیان، افراد دارای ایده و خلاقیت، جامعه دانشگاهی دانشگاه‌های کشور که می‌توانند به حل مسائل کمک کنند در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
وی افزود: در آنجا (RFB) که شرح و خدمات مسئله‌ها است را عرضه کردیم که هر کسی توانایی حل این مسائل را دارد می‌توانیم از طریق مشارکت ‏ برای حل مشکلات با آن‌ها وارد مشارکت شویم.

لینک خبر:

https://www.iribnews.ir/fa/news/3752074/احیای-کارخانه‌های-زیان-ده-در-طرح-مولد-سازی

مطالب مشابه