فهرست بستن

با افتتاح سامانه و بارگاه بامک؛ “اقتصاد رهنما” بار دیگر عملیاتی شد

۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ مصادف با سالروز گرامیداشت مقام شهدا و با حضور دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان، معاونین ستادی و برخی از مدیران عامل شرکت های تابعه سازمان، نخستین بارانداز بازار مشترک کوثر (بامک)  افتتاح شد.

گفتنی است بیش از ۳۷ شرکت تولیدی و خدماتی سازمان اقتصادی کوثر با حداقل ۶۰  نوع کالا و خدمت در ۲۰ کسب و کار به صورت مستقیم و به همراه تخفیف و با ارزان ترین قیمت، محصولات خود را در بازارگاه بامک عرضه خواهند نمود.

 مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: با افتتاح نخستین بارانداز تامین کالای سامانه بامک، شاخصه رفاه در راهبرد اقتصاد رهنما بار دیگر کلید خورد و عملیاتی شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر دکتر ناصر فخاری در آئین افتتاح بازار مشترک کوثر با اشاره به تقارن مبارک راه اندازی این بازار با روز شهدا افزود: اقتصاد رهنما شامل پنج بخش رفاه، هوشمندسازی، نوآوری، مولدسازی و استعدادیابی است.

 وی تصریح کرد: جامعه هدف سامانه بامک در فاز نخست شامل صدهزار خانواده شهید و ایثارگر است که به صورت آزمایشی با توزیع ۵۰۰۰ کارت خرید (کیف پول الکترونیکی) میان خانواده های شهدا و ایثارگران اجرایی می‌شود.

 مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: مبلغ شارژ کارتها در ابتدا حداقل ۵۰۰ هزار تومان و حداکثر یک میلیون تومان است. قیمت کالاهای موجود در بامک نیز برابر با قیمت کارخانه می باشد که خانواده ها با سفارش اقلام مورد نیاز خود، کالای خریداری شده را می توانند در درب خانه خویش تحویل بگیرند.

 وی در پایان ابراز امیدواری کرد که بزودی بازار مشترک کوثر فراتر از خانواده های شهدا و ایثارگران، شامل تمامی مردم ایران گردد.

 دکتر قاضی زاده هاشمی: فعالیت های سازمان اقتصادی کوثر الگو و نمونه بارز کارهای جهادی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم افتتاحیه نخستین بازار مشترک کوثر(بامک) گفت: بنیاد شهید ایده و امانت ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است و امروزه سازمان اقتصادی کوثر میراث دار و امانتدار این ایده ی ماندگار می باشد.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به نامگذاری ۲۲ اسفند به نام شهدا افزود: افتتاح بازاری که سود و منفعت آن مستقیم به خانواده شهدا و جامعه ایثارگران می رسد بسیار مبارک است و شایسته است که نمونه های این بازار در شهرهای دیگر نیز راه اندازی شود.

وی روحیه بسیجی و جهادی مدیران عامل سازمان اقتصادی کوثر  را عامل مهمی در موفقیت های اقتصادی توصیف کرد و گفت: اینکه کالا و خدمات را مستقیم از کارخانه به درب خانه شهدا و ایثارگران می رسانید بسیار ارزشمند است و عامل تکریم این خانواده ها در سطح جامعه است.

قاضی زاده هاشمی در پایان از تلاش و تشریک مساعی مدیران سازمان اقتصادی کوثر و مدیران عامل شرکتهای تابعه این سازمان در جهت حمایت و خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.

مطالب مشابه