فهرست بستن

بازدید وزیر جهاد کشاورزی از مزرعه فدک

بازدید جناب آقای دکتر ساداتی نژاد از مزرعه کشت و صنعت فدک

وزیر جهاد کشاورزی جناب آقای دکتر ساداتی نژاد

به گزارش روابط عمومی شرکت مرغ اجداد زربال در تاریخ: 1401/08/08 وزیر محترم جهاد کشاورزی جناب آقای دکتر ساداتی نژاد از مزرعه کشت و صنعت فدک بازدید نمودند. در این دیدار دکتر مهدوی فر قائم مقام شرکت مرغ اجداد زربال در حضور وزیر جهاد کشاورزی توضیحاتی پیرامون اقدامات شرکت مرغ اجداد زربال در جهت فعال سازی ظرفیت مزرعه فدک بیان نمودند.

مزرعه کشت و صنعت فدک
مزرعه کشت و صنعت فدک
مزرعه کشت و صنعت فدک

مزرعه فدک که حدود هشت سال بلااستفاده و رها شده بود و سایت های مرغداری آنجا با ظرفیت پرورش پنج فارم ۲۰۰ هزار قطعه ای  مجموعا توان تولید 10000 قطعه مرغ طی این سالها در حال استهلاک بود؛ حالا قریب دو سال است که به همت و مشارکت شرکت مرغ اجداد زربال این ظرفیت عظیم برای تامین مرغ گوشتی تجهیز، روزآمد و به کار گرفته شده است.

دکتر مهدوی فر قائم مقام شرکت مرغ اجداد زربال در کنار وزیر جهاد کشاورزی
رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

 

تلاش های شبانه روزی شرکت مرغ اجداد زربال و عنایت ویژه مجموعه شرکت و مدیرعامل محترم، آقای دکتر صنعتگر طی این دوسال به ثمر نشسته و وزیر محترم جهاد کشاورزی، ضمن بازدید از مجموعه فارم های فدک، از این اقدام ارزشمند و استراتژیک در حوزه امنیت غذایی کشور و نقش موثر شرکت اجداد زربال در این میان تقدیر نمودند. ایشان این اقدامات را در جهت اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی ایران و پیاده سازی اسناد بالادستی نظام در حوزه خودکفایی و امنیت پایدار دانسته و تاکید نمودند که وضعیت تولید فعلی که درحال حاضر تولید و تامین گوشت مرغ گرم به اندازه ۲۰ تن مرغ در روز است بایستی در این مزرعه به 40 تن در روز افزایش یابد.

مطالب مشابه