مزایده ها و مناقصه ها

مزایده ضایعات ورق در هشتگرد تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد ضایعات به شرح ذیل را از طریق مزایده به فروش رساند. متقاضیان جهت حضور در مزایده و اطلاع از شرایط آن تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ از طریق تماس با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ داخلی ۷۳۴ واحد فروش تماس حاصل فرمایند.

  1. دو دستگاه بونکر ضایعاتی به وزن تقریبی ۵ تن

  2. ضایعات ورق و آهن به وزن تقریبی ۶ تن

مزایده فروش کود مرغ پایان گله تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد کود مرغ مادری پایان دوره خود در استان گیلان  را با وزن تقریبی۶۰۰ تن از طریق مزایده به فروش برساند، علاقمندان جهت شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط مزایده می‌توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۰۵/۱۳۹۸ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

مزایده فروش مرغ حذفی پایان گله تا پایان روزشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

شرکت مرغ اجداد زربال  در نظر دارد مرغ‌های مادر پایان دوره تولید خود  در استان گیلان را را با وزن تقریبی ۱۲۰ تن جهت کشتار از طریق مزایده به فروش رساند علاقمندان جهت شرکت و  اطلاع از شرایط مزایده می توانند حداکثر تا پایان روزشنبه  مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مناقصه ۱۶۰۰ تن پوشال برنج از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۸

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد  از طریق مناقصه نسبت به خرید میزان ۱۶۰۰ تن پوشال برنج در طول یکسال مطابق با شرایط مورد نظرجهت واحد زربال خود اقدام نماید. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط می توانند پس از دریافت فایل و  تکمیل اسناد مناقصه از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۸ به مدت ده روز کاری با مراجعه به یکی از نشانی های ذیل  نسبت به  تحویل اسناد و دریافت رسید اقدام فرمایند.


دفتر مرکزی : تهران میدان توحید نصرت غربی جنب کوچه حسنی پلاک ۲۵/۱ واحد تدارکات

مازندران: کیلومتر ۹ جاده آمل به چمستان کشتارگاه صنعتی مرغ اجداد زربال واحد حراست


دریافت فایل

آگهی مزایده فروش کود مرغ پایان گله از روز سه شنبه ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت ۹۸/۰۵/۰۶

شرکت مرغ اجداد زربال، کود مرغ‌ مادری پایان دوره خود را از طریق مزایده به فروش می‌رساند. علاقمندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۶ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مزایده مرغ‌های مادر پایان دوره از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت ۹۸/۰۵/۰۶

شرکت مرغ اجداد زربال، مرغ‌های مادر پایان دوره خود را از طریق مزایده به فروش می‌رساند. علاقمندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۶ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مزایده انواع تیرآهن، ورق، میلگرد و نبشی را در واحد چینه

شرکت اجداد زربال در نظر دارد مقدار تقریبی بیست تن انواع آهن آلات ضایعاتی شامل انواع تیرآهن، ورق، میلگرد و نبشی را در واحد چینه واقع در هشتگرد از طریق مزایده به فروش برساند.
متقاضیان  جهت اطلاع از شرایط مزایده حداکثر تا پایان وقت اداری روز  ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ با تلفن  ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱  داخلی ۷۳۴ واحد فروش تماس حاصل فرمایند.