مزایده ها و مناقصه ها

آگهی مزایده فروش کودهای مرغ مادری پایان دوره تا پایان روز شنبه ۹۹/۰۲/۲۷

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد کودهای مرغ مادری پایان دوره خود در استان مازندران را با وزن تقریبی ۶۰۰ تن از طریق مزایده به فروش رساند.

علاقه‌­مندان جهت شرکت و دریافت فرم مزایده و اطلاع از شرایط، حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ با شماره تلفن ۴۳۱۳۲۶۵۴-۰۱۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مزایده شانه و کارتن مستعمل تخم مرغ تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد شانه و کارتن مستعمل تخم مرغ خود را از طریق مزایده به فروش رساند.

علاقه‌­مندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ با شماره تلفن ۶۲۸۷۴-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی فروش مرغ مادری پایان دوره تا پایان روز ۱۳۹۸/۰۲/۰۹

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد مرغ‌های مادر پایان دوره خود را در استان مازندران با وزن تقریبی ۲۰۰تن جهت کشتار از طریق مزایده به فروش رساند.

علاقه مندان جهت شرکت و دریافت فرم مزایده و اطلاع از شرایط، حداکثر تا پایان روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ با شماره تماس ۴۳۱۳۲۶۵۴-۰۱۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمائید.

آگهی فروش کود مرغی تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد کود مرغ مادری پایان دوره خود در استان مازندران را با وزن تقریبی ۶۵۰ تن از طریق مزایده به فروش رساند.

علاقه‌­مندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده حداکثر تا پایان روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ با شماره تلفن ۴۳۱۳۲۶۵۴-۰۱۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

مزایده ضایعات ورق در هشتگرد تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد ضایعات به شرح ذیل را از طریق مزایده به فروش رساند. متقاضیان جهت حضور در مزایده و اطلاع از شرایط آن تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ از طریق تماس با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ داخلی ۷۳۴ واحد فروش تماس حاصل فرمایند.

  1. دو دستگاه بونکر ضایعاتی به وزن تقریبی ۵ تن

  2. ضایعات ورق و آهن به وزن تقریبی ۶ تن

مزایده فروش کود مرغ پایان گله تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد کود مرغ مادری پایان دوره خود در استان گیلان  را با وزن تقریبی۶۰۰ تن از طریق مزایده به فروش برساند، علاقمندان جهت شرکت در مزایده و اطلاع از شرایط مزایده می‌توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۰۵/۱۳۹۸ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

مزایده فروش مرغ حذفی پایان گله تا پایان روزشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

شرکت مرغ اجداد زربال  در نظر دارد مرغ‌های مادر پایان دوره تولید خود  در استان گیلان را را با وزن تقریبی ۱۲۰ تن جهت کشتار از طریق مزایده به فروش رساند علاقمندان جهت شرکت و  اطلاع از شرایط مزایده می توانند حداکثر تا پایان روزشنبه  مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مناقصه ۱۶۰۰ تن پوشال برنج از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۸

شرکت مرغ اجداد زربال در نظر دارد  از طریق مناقصه نسبت به خرید میزان ۱۶۰۰ تن پوشال برنج در طول یکسال مطابق با شرایط مورد نظرجهت واحد زربال خود اقدام نماید. کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط می توانند پس از دریافت فایل و  تکمیل اسناد مناقصه از تاریخ ۹۸/۰۵/۰۸ به مدت ده روز کاری با مراجعه به یکی از نشانی های ذیل  نسبت به  تحویل اسناد و دریافت رسید اقدام فرمایند.


دفتر مرکزی : تهران میدان توحید نصرت غربی جنب کوچه حسنی پلاک ۲۵/۱ واحد تدارکات

مازندران: کیلومتر ۹ جاده آمل به چمستان کشتارگاه صنعتی مرغ اجداد زربال واحد حراست


دریافت فایل

آگهی مزایده فروش کود مرغ پایان گله از روز سه شنبه ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت ۹۸/۰۵/۰۶

شرکت مرغ اجداد زربال، کود مرغ‌ مادری پایان دوره خود را از طریق مزایده به فروش می‌رساند. علاقمندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۶ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.

آگهی مزایده مرغ‌های مادر پایان دوره از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت ۹۸/۰۵/۰۶

شرکت مرغ اجداد زربال، مرغ‌های مادر پایان دوره خود را از طریق مزایده به فروش می‌رساند. علاقمندان جهت شرکت و اطلاع از شرایط مزایده از روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۱ لغایت حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۰۶ با شماره تلفن ۶۶۹۲۷۳۰۰-۰۲۱ (واحد فروش) تماس حاصل فرمایند.