تاریخچه شرکت

6102
DSCF6975
chineh
_MG_5066
DSCF7212
_MG_3705

شرکت مرغ اجداد زربال توزیع کننده انحصاری نژاد راس ۳۰۸ در ایران از شرکتهای تابعه سازمان اقتصادی کوثر بوده که با هدف تولید و تأمین گوشت مرغ در کشور در ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۷۰ تأسیس و در دوم تیرماه سال ۱۳۷۱ به بهره برداری رسید.
شرکت ابتدا فعالیت خود را در سال ۱۳۷۱ در فارم کوچکی در تنکابن آغاز نمود و در حال حاضر دارای ۳ فارم در تنکابن، ۲ فارم در سپیدان، ۲ فارم در لاکان رشت و همچنین ۲ کارخانه بزرگ و مدرن جوجه کشی در ضیابر رشت و نشتارود تنکابن بوده و با توجه به نیاز روزافزون بازار از امکانات چندین فارم در اقصی نقاط میهن اسلامی به صورت مشارکتی استفاده می‌نماید. در سال ۱۳۹۵، کارخانه خوراک دام چینه (با ظرفیت تولید ۵۰،۰۰۰ تن در سال) با ادغام در شرکت مرغ اجداد زربال وظیفه تولید اختصاصی دان برای فارم‌های شرکت را با رعایت حداکثر قوانین بهداشتی و قرنطینه‌ای بر عهده گرفته است.
شرکت مرغ اجداد زربال (سهامی خاص)، توزیع کننده نژاد راس ۳۰۸ در ایران همواره تلاش کرده است تا با توسعه و رشد مستمر جایگاه برتر خود در بخش‌های مختلف منابع انسانی، شیوه های بازرگانی، بروزرسانی سطح دانش فنی کارشناسان خود از طریق ارتباط با کارشناسان فنی، نژاد و حمایت از مصرف کالای داخلی، گامی بلند در راستای سیاست‌های اقتصادی – اجتماعی کشور و سند چشم انداز، با رعایت ارکان اقتصاد مقاومتی بردارد.